Hyrja - Libri i mysafirëve - Foto - Lajme - Muzik&Clips - Chat - Linket - Ocasionet - Kontakt

 

Lajmet e shkurtėra

» Njė polici ndėshkuese para njė gjykimi policor, 18 Jun 2010 nė www.lajmet.com
» Nxėnėsit shqiptarė i afrohen 50 pėrqindėshit, investimet akoma simbolike, 18 Jun 2010 nė www.lajmet.com
» BE: Duam zgjidhje tė krizės, 18 Jun 2010 nė www.lajmet.com
» Berisha: Ekonomia, entuziaste, 18 Jun 2010 nė www.lajmet.com
» Ilaēet e falsifikuara pėrbėjnė kėrcėnim global, 18 Jun 2010 nė www.lajmet.com
» Situata ekonomike evropiane mbetet delikate , 18 Jun 2010 nė www.lajmet.com
» Nė Shqipėri nuk ka njė klasė politike serioze, por dy grupe qė luftojnė njėri-tjetrin, 17 Jun 2010 nė www.lajmet.com
» Takohen Gruevski- Papandreu, 17 Jun 2010 nė www.lajmet.com
» Hetime mbi varrezat nė Maqedoni, 17 Jun 2010 nė www.lajmet.com
» Vritet gabimisht biznesmeni kėrēovar nga SHBA-tė, 17 Jun 2010 nė www.lajmet.com
» PE dorėzohet: Nisma jonė dėshtoi, 17 Jun 2010 nė www.lajmet.com
» Berisha-opozitės: Vazhdoni traditėn Ruci: Ju demagog, 17 Jun 2010 nė www.lajmet.com
» Dieta dhe autizmi, 17 Jun 2010 nė www.lajmet.com
» Samit i BE-sė pėr qetėsimin e tregjeve , 17 Jun 2010 nė www.lajmet.com
» A mund tė dėshtojė euro? , 17 Jun 2010 nė www.lajmet.com
» Nė Shqipėri nuk ka njė klasė politike serioze, por dy grupe qė luftojnė njėri-tjetrin, 17 Jun 2010 nė www.lajmet.com
» Vlorė, Gjykata e Apelit lė tė lirė Vasil Bollanon , 16 Jun 2010 nė www.lajmet.com
» Rrok Mirdita: Politikanėt tė venė interesat e vendit mbi tė gjitha, 16 Jun 2010 nė www.lajmet.com
» Kurti: Policia nuk e kurseu dhunėn, 16 Jun 2010 nė www.lajmet.com
» Bonot e Thesarit shtrenjtohen, rritet kėsti i kredisė, 16 Jun 2010 nė www.lajmet.com

» Preshevė, Medvegjė dhe Bujanocė
» Kėshilltarėt shqiptarė tė luginės
» Jo zgjedhjeve pėr Serbi!
» Nė pajtim me Referendumin
» Historia e shkurtėr e Preshevės
» Masakrat nė fshatin Raincė
 

   

 

Designed by Rabit Shaqiri // © Copyright 2005 by Shaqiri