Hyrje - Libri i mysafirëve - Foto - Lajme - Muzik&Clips - Chat - Linket - Ocasionet - Kontakt

 
 

                                             Klipat               Muzikë               Humor

Formatoj, reinstaloj PC. Dhe bëjë Websit.

Videoklip Muzikë

Etno Engjull - Albanian

Sabiani - Binjaket

Sabiani e Katia - Me thuaj te dua

Sinani_Ermali - Hajredin Pasha

Anila Mimani- Vajza mamit

Antigona Rustolli - Behu burre

Anxhela Peristeri - Genjeshtra dashurie

Anxhela

Besa - Zonja edhe zoterinj

Duda - Jeta jem

Era Corrupted- A e din

Ermal Fejzullahu- per nje dashurie

Ermal-Zanfina-Genta-Rovena-Adelina-2006

Flora Gashi

Gazi- Xhela-Shqiponja-Putpuri

Gili - Edhe pa ty u knaqa

Greta Koci - Indrit Mlika - Kolazh

Hija Jetes - Oh sa lezet

Jeta faqolli

Leonora Jakupi - Mos provo

Lori - Vec i imi

Ma ma

Madlion - Molla me sherbet

Meda - mire e keq

Meda - Prap te du

Meda - Vaj vaj

Mentor Kurtishi - Vdis më

Mirsa Kercelli - Djaloshi im

Mr. Elvis - Me beso

Nora Istrefi - Pse te du

Nora Istrefi - Nuk mundem

Kastofoni jem

Nusran Fera

Profesori

Remzie Osmani - Sa te deshta

Rovena Stefa - Dasma

Rovena Stefa - Te ndjej

Rozana Radi - Burrat ku jan

Rozana - Policia

Rrugaci - Art malli

Sabian - Misliata

Shpat Kasapi - Axhamiu

Farefisi

Soni - E vogëla

 

Klipat Film

Vrasja e luanit

Gjuetari keq

Rali M3

Rali porshe 911

Rali porshe 911

Rali Golf 1

Mitsubishi Lancer Evo 6

Rabit aka-zuka

!!!Këtu mos prek!!!

Designed by Shaqiri Rabit // © Copyright 2006 by Shaqiri